Regulamin sklepu

 

 

 

Regulamin sklepu internetowego

Postanowienia ogólne
1. Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.tkaczykowa.pl jest firma: TKACZYKOWA - RĘKODZIEŁO Magdalena Tkaczyk, ul. Ogrodowa 55, 83-132 Morzeszczyn, NIP: 593-212-21-35, REGON: 221813189
2. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres e-mail lub telefon podany na stronie.
3. Przedmiotem świadczenia usług  jest umowa kupna-sprzedaży.
4. Wszystkie produkty znajdujące się w sprzedaży sklepu są produktami nowymi. Jeżeli zajdzie odstępstwo od tej normy, zostanie to wyraźnie zaznaczone w opisie przedmiotu.
5. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu zostały wykonane ręcznie. Jeżeli zajdzie odstępstwo od tej normy, zostanie to wyraźnie zaznaczone w opisie przedmiotu.
6. Ze względu na to, iż produkty zostały wykonane ręcznie, ich wygląd  może się nieznacznie różnić od tych przedstawionych w opisie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących produktów przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
7. Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC , lecz są zaproszeniem do składania ofert.

Ceny
8. Ceny podane w opisie przedmiotów są cenami brutto i są podane w złotych polskich.
9. Wartość ceny nie obejmuje kosztów przesyłki towaru do Klienta.
10. Cena podana przy produkcie jest ceną wiążącą obie strony w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia na towar.
11. Sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmian cen, wprowadzania akcji promocyjnych i wyprzedaży, wprowadzania w nich zmian oraz ich zakończenia bez podawania przyczyny.
12. Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu.

Zamówienia
13. Zamówienia mogą być składane przez siedem dni w tygodniu 24h na dobę, jednak wysyłki będą realizowane od poniedziałku do piątku.
14.  Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania należności na koncie firmy lub od momentu otrzymania informacji o wyborze przesyłki pobraniowej i wynosi 14 dni kalendarzowych.
15. W związku z tym, że wszystkie przedmioty znajdujące się w ofercie sklepu są przedmiotami wykonanymi ręcznie, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 30 dni w zależności od rodzaju zamówienia. W takim przypadku klient zostanie o tym poinformowany.
16. W przypadku większych zamówień lub też zamówień wykonywanych na specjalne życzenie klienta, czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.
17. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę Tkaczykowa w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dostawa
18. Dostawa jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Płatności
19. Klient może wybrać następujący sposób zapłaty:
- przy odbiorze towaru (wyłącznie w przypadku, jeżeli przesyłka ma być realizowana na terytorium Polski),
- przedpłata na rachunek bankowy: Magdalena Tkaczyk ul. Ogrodowa 55, 83-132 Morzeszczyn Bank BGŻ 29 2030 0045 1130 0000 1164 0620
20. Formę płatności klient wybiera przy zamawianiu towaru;
21. Paragony/rachunki do zamówień pobraniowych wysyłane są na życzenie klienta po zaksięgowaniu środków z pobrania na naszym koncie.

Zwroty i reklamacje
22. Klient w ciągu 10 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy.
23. Zwroty przyjmowane są tylko na podstawie paragonu/rachunku lub weryfikacji danych zamieszczonych przy złożonym zamówieniu i wyłącznie w sytuacji, gdy produkt nie był używany, nie jest zniszczony i jest oryginalnie zapakowany.
24. Rozpatrzenie reklamacji towaru może odbywać się na podstawie przesłanego produktu wraz z dowodem zakupu.
25. Koszty przesyłki towaru podczas jego zwrotu, wymiany lub reklamacji pokrywa Klient.
26. Zwracany jest jedynie koszt produktu - nie koszt zamówienia. Pieniądze zwracane są na podany nr konta w ciągu 7 dni od momentu otrzymania zwróconego towaru w nienaruszonym stanie i bez śladów użytkowania.
27.  W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i  innych ustaw.
28. Wszelkie zdjęcia publikowane na stronie są własnością firmy TKACZYKOWA - RĘKODZIEŁO. Ich wykorzystywanie bez zgody właścicielki firmy jest zabronione.