Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Czajniczek z filiżanką

85,00 

Czajnik z filiżanką – idealny zestaw do podawania herbaty, ziół itp. Zestaw  wykonany jest z porcelany doskonałej jakości, pomalowany ręcznie w regionalne kociewskie wzory. Wzory naniesiono przy użyciu farb do porcelany, które zostały utrwalone następnie w wysokiej temperaturze dzięki czemu są trwałe. Ze względu na złocenia nie zaleca się jednak mycia w zmywarce.
Pojemność czajnika 350 ml, pojemność filiżanki 330 ml.

Filiżanka kociewska

35,00 

Filiżanki porcelanowe ze spodeczkami ozdobione ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Na zdjęciach przykładowe wzory, które można zakupić podając przy zamówieniu jego numer. Istnieje także możliwość zamówienia dowolnego wzoru kociewskiego. W tym celu proszę o kontakt mailowy.

Kociewska porcelana – komplet

165,00 

Komplet ręcznie malowanej porcelany zapakowany w duży kociewski kufer. Porcelana pochodzi z polskiej fabryki porcelany Ćmielów i została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Na komplet składają się dwie filiżanki o pojemności 200 ml wraz ze spodeczkami oraz cukiernica i mlecznik. Na wieku kufra znajduje się ręcznie namalowany wzór haftu kociewskiego. Kufer może posłużyć do przechowywania różnego rodzaju bibelotów. Jego wymiary to: szer 30×20 cm, wys. 15 cm. Idealny komplet na prezent .

Komplet dwóch filiżanek

99,00 

Komplet dwóch filiżanek z podstawkami zapakowany w drewniane pudełko. Filiżanki zostały ręcznie pomalowane we wzory haftu kociewskiego. Wzory zostały następnie utrwalone w wysokiej temperaturze, dzięki czemu są trwałe i niezcieralne. Pudełko jest wykonane z drewna, zostało pomalowane w kolorze ecru. Na wieku pudełka znajduje się ręcznie wykonana aplikacja kociewska tego samego wzoru, który znajduje się na filiżankach. Po wyjęciu filiżanek pudełko może posłużyć jako pojemnik na różnego rodzaju bibeloty czy biżuterię. Wymiary pudełka to 18x18x12 cm. Pojemność filiżanki – 180 ml, wysokość filiżanki 8 cm, średnica 8,5 cm; średnica spodka – 14 cm. Komplet doskonale nadaje się na prezent.
Na życzenie mogę umieścić na filiżankach, spodkach lub pudełku dowolny napis. W takim przypadku proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Brak w magazynie

Komplet herbaciany

85,00 

Komplet dwóch pięknych filiżanek pomalowanych ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Filiżanki pochodzą z polskiej fabryki porcelany Lubiana, fason Lubiana Wiedeń. Posiadają fabryczne złocenia wokół filiżanki i spodeczków, pojemność 300 ml. W skład zestawu wchodzą również dwie podstaweczki na torebkę od herbaty. Całość zapakowana w drewnianą skrzyneczkę o wymiarach 29x16x12 cm. Idealny zestaw dla miłośników herbaty.

Komplet kawowy etno

70,00 

Komplet dwóch pięknych filiżanek pomalowanych ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Filiżanki pochodzą z polskiej fabryki porcelany. Całość zapakowana w skrzyneczkę z łuby. Idealny zestaw dla miłośników kawy.

Komplet kawowy klasyczny

70,00 

Komplet dwóch pięknych filiżanek pomalowanych ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Filiżanki pochodzą z polskiej fabryki porcelany. Całość zapakowana w skrzyneczkę z łuby. Idealny zestaw dla miłośników kawy.

Brak w magazynie

Komplet kolorowych kubków

99,00 

Komplet czterech porcelanowych kubków pomalowanych ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego, zapakowane w drewnianą skrzyneczkę. Kubki – porcelana Lubiana, pojemność 250 ml. Niezwykle efektowne, idealne dla miłośników herbaty.

Komplet kubków “Kociewska łąka”

75,00 

Komplet dwóch porcelanowych kubków pomalowanych ręcznie w motyw łąki, zapakowane w drewnianą skrzyneczkę. Kubki – porcelana Chodzież, pojemność 300 ml. Niezwykle efektowne, idealne dla miłośników herbaty.

Komplet makowych kubków

70,00 

Komplet dwóch porcelanowych kubków pomalowanych ręcznie w makowy motyw, zapakowane w skrzyneczkę z łuby. Kubki – porcelana Lubiana, pojemność 250 ml. Niezwykle efektowne, idealne dla miłośników herbaty.

Kubek kociewski

28,00 

Kubki porcelanowe ozdobione ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Na zdjęciach przykładowe wzory, które można zakupić podając przy zamówieniu jego numer. Istnieje także możliwość zamówienia dowolnego wzoru kociewskiego. W tym celu proszę o kontakt mailowy.