Wyświetlanie 1–16 z 42 wyników

Biała kociewska kaneczka

55,00 

Biała, emaliowana urocza kanka z ręcznie malowanymi elementami wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, pochodzi z epoki, może posiadać drobne ślady użytkowania, które dodają mu uroku. Kaneczka w pełni szczelna. Pokrywki brak. Wzór został naniesiony współcześnie, jest trwały. Wysokość 18 cm, pojemność 1 l.

Błękitna emaliowana kanka 2 l

75,00 

Błękitna, emaliowana kanka  na mleko o pojemności 2 litrów. Została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Kanka nie jest nowa, ma kilkadziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – może posiadać drobne odpryski farby, ryski, rdzę. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współcześnie. Idealna do regionalnego wystroju. Jest szczelna, może posłużyć jako wazon czy inny ozdobny detal. Naczynie MADE IN POLAND. Wysokość 24 cm. Polecam !!!

Brązowa emaliowana kanka

39,00 

Brązowa, emaliowana urocza kanka z ręcznie malowanymi elementami wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, pochodzi z epoki, ma kilkadziesiąt lat i posiada odpryski farby oraz ślady rdzy. Kaneczka w pełni szczelna. Wzór został naniesiony współcześnie, jest trwały. Wysokość 18 cm, pojemność 1 l.

Brązowa emaliowana kanka 2 l

50,00 

Brązowa, emaliowana kanka  na mleko o pojemności 2 litrów. Została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Kanka nie jest nowa, ma kilkadziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – może posiadać drobne odpryski farby, ryski, rdzę. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współcześnie. Idealna do regionalnego wystroju. Jest szczelna, może posłużyć jako wazon czy inny ozdobny detal. Posiada pokrywkę. Naczynie MADE IN POLAND. Wysokość 24 cm. Polecam !!!

Brak w magazynie

Brązowa emaliowana kanka 3 l

50,00 

Brązowa, emaliowana kanka  na mleko o pojemności 3 litrów. Została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Kanka nie jest nowa, ma kilkadziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – posiada odpryski farby, ryski, rdzę. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współcześnie. Idealna do regionalnego wystroju. Jest szczelna, może posłużyć jako wazon czy inny ozdobny detal. Posiada pokrywkę. Naczynie MADE IN POLAND. Wysokość 28 cm bez pokrywki cm. Polecam !!!

Brązowy emaliowany dzbanek

38,00 

Brązowy, emaliowany dzbanek z ręcznie malowanymi elementami wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, pochodzi z epoki, ma kilkadziesiąt lat i posiada odpryski farby oraz ślady rdzy, szczelny. Wzór został naniesiony współcześnie, jest trwały. Wysokość 18 cm, pojemność 1 l.

Czerwona emaliowana kanka 2 l

69,00 

Czerwona kanka na mleko o pojemności 2 litrów. Została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Kanka nie jest nowa, ma kilkadziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – może posiadać drobne odpryski farby, ryski. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współcześnie. Idealna do regionalnego wystroju. Jest szczelna, może posłużyć jako wazon czy inny ozdobny detal. Naczynie MADE IN POLAND. Wysokość 22 cm.

Czerwona kociewska kanka

70,00 

Czerwona, emaliowana urocza kanka w głębokim czerwonym kolorze z ręcznie malowanymi elementami wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, pochodzi z epoki, posiada drobne odpryski farby, które dodają mu uroku. Kanka w pełni szczelna. Wzór został naniesiony współcześnie. Wysokość 24 cm, pojemność 2 l.

Czerwony emaliowany dzbanek

120,00 

Piękny, emaliowany dzbanek ozdobiony ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Produkt nie jest nowy, pochodzi z epoki ale jego stan jest bardzo dobry. Posiada kilka odprysków farby u dołu, są ledwo widoczne. Dzbanek szczelny. Pochodzenie – emalia Olkusz. Wzór naniesiony ręcznie, współcześnie, jest trwały. Wysokość 30 cm, pojemność 2,5 l.

Czerwony emaliowany dzbanek

120,00 

Piękny, emaliowany dzbanek ozdobiony ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Produkt jest nowy.  Pochodzenie – emalia Olkusz. Wzór naniesiony ręcznie, współcześnie, jest trwały. Wysokość 26 cm, pojemność 2 l.

Brak w magazynie

Dekoracyjne kociewskie dekle

105,00 

Dekoracyjny zestaw składający się z sześciu kolorowych pokrywek do garnków oraz wieszaka. Wszystkie elementy są używane, mają po kilkadziesiąt lat. Pokrywki mogą posiadać odpryski farby i delikatną rdzę. Elementy wzornictwa kociewskiego zostały na nie naniesione współcześnie. Wieszak został odmalowany. Na dole posiada dodatkowo haczyki na ściereczki. Zestaw idealnie nadaje się do wystroju wnętrza w stylu folkowym, regionalnym, wiejskim. Polecam !

Brak w magazynie

Duży emaliowany dzban

95,00 

Duży, emaliowany dzban na wodę w kolorze brązowym, pomalowany ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, posiada ślady użytkowania – drobne odpryski, drobną rdzę, wgniecenia, które dodają mu dodatkowego uroku. Dzban jest szczelny. Wysokość 45 cm, pojemność około 5 l.

Brak w magazynie

Duży emaliowany dzban

110,00 

Duży, emaliowany dzban na wodę w kolorze brązowym, pomalowany ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, ma kilkadziesiąt lat jednak jest w bardzo dobrym stanie – nie ma odprysków farby ani wgnieceń. Dzban jest szczelny. Wysokość 45 cm, pojemność około 5 l.

Brak w magazynie

Emaliowana waza ręcznie malowana

75,00 

Piękna emaliowana waza, absolutny unikat. Naczynie jest używane, ma kilkadziesiąt lat, posiada drobne odpryski farby. Nie przeszkadza to w użytkowaniu i dodaje mu dodatkowego uroku. Elementy wzornictwa kociewskiego zostały naniesione ręcznie, współcześnie. Wzór jest trwały i niezcieralny. Waza może posłużyć jako pojemnik na owoce czy doniczka na kwiaty. Wymiary: średnica 24 cm, wysokość 16 cm.

Brak w magazynie

Emaliowany czajniczek

70,00 

Piekny, emaliowany czajniczek w unikatowym kolorze oliwkowym. Dzbanek używany, ma kilkadziesiąt lat jednak jego stan jest bardzo dobry. Drobne ryski na farbie jedynie na spodzie naczynia. Wzór z elementami wzronictwa kociewskiego został naniesniony ręcznie, współcześnie. Jest trwały i nieścieralny, znajduje się na obu stronach dzbanka. Wysokość 20 cm, pojemność 1,5l.

Brak w magazynie

Emaliowany dzban

110,00 

Piękny, emaliowany dzbanek ozdobiony ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Produkt nowy, wysokość 26 cm, pojemność 2 l.