Wyświetlanie 1–16 z 24 wyników

Brązowa emaliowana kanka 2 l

50,00 

Brązowa, emaliowana kanka  na mleko o pojemności 2 litrów. Została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Kanka nie jest nowa, ma kilkadziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – może posiadać drobne odpryski farby, ryski, rdzę. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współcześnie. Idealna do regionalnego wystroju. Jest szczelna, może posłużyć jako wazon czy inny ozdobny detal. Posiada pokrywkę. Naczynie MADE IN POLAND. Wysokość 24 cm. Polecam !!!

Brak w magazynie

Brązowa emaliowana kanka 3 l

50,00 

Brązowa, emaliowana kanka  na mleko o pojemności 3 litrów. Została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Kanka nie jest nowa, ma kilkadziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – posiada odpryski farby, ryski, rdzę. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współcześnie. Idealna do regionalnego wystroju. Jest szczelna, może posłużyć jako wazon czy inny ozdobny detal. Posiada pokrywkę. Naczynie MADE IN POLAND. Wysokość 28 cm bez pokrywki cm. Polecam !!!

Czerwona kociewska kanka

70,00 

Czerwona, emaliowana urocza kanka w głębokim czerwonym kolorze z ręcznie malowanymi elementami wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, pochodzi z epoki, posiada drobne odpryski farby, które dodają mu uroku. Kanka w pełni szczelna. Wzór został naniesiony współcześnie. Wysokość 24 cm, pojemność 2 l.

Brak w magazynie

Dekoracyjne kociewskie dekle

105,00 

Dekoracyjny zestaw składający się z sześciu kolorowych pokrywek do garnków oraz wieszaka. Wszystkie elementy są używane, mają po kilkadziesiąt lat. Pokrywki mogą posiadać odpryski farby i delikatną rdzę. Elementy wzornictwa kociewskiego zostały na nie naniesione współcześnie. Wieszak został odmalowany. Na dole posiada dodatkowo haczyki na ściereczki. Zestaw idealnie nadaje się do wystroju wnętrza w stylu folkowym, regionalnym, wiejskim. Polecam !

Brak w magazynie

Duży emaliowany dzban

95,00 

Duży, emaliowany dzban na wodę w kolorze brązowym, pomalowany ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, posiada ślady użytkowania – drobne odpryski, drobną rdzę, wgniecenia, które dodają mu dodatkowego uroku. Dzban jest szczelny. Wysokość 45 cm, pojemność około 5 l.

Duży emaliowany dzban

110,00 

Duży, emaliowany dzban na wodę w kolorze brązowym, pomalowany ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Naczynie nie jest nowe, ma kilkadziesiąt lat jednak jest w bardzo dobrym stanie – nie ma odprysków farby ani wgnieceń. Dzban jest szczelny. Wysokość 45 cm, pojemność około 5 l.

Brak w magazynie

Emaliowana waza ręcznie malowana

75,00 

Piękna emaliowana waza, absolutny unikat. Naczynie jest używane, ma kilkadziesiąt lat, posiada drobne odpryski farby. Nie przeszkadza to w użytkowaniu i dodaje mu dodatkowego uroku. Elementy wzornictwa kociewskiego zostały naniesione ręcznie, współcześnie. Wzór jest trwały i niezcieralny. Waza może posłużyć jako pojemnik na owoce czy doniczka na kwiaty. Wymiary: średnica 24 cm, wysokość 16 cm.

Brak w magazynie

Emaliowany czajniczek

70,00 

Piekny, emaliowany czajniczek w unikatowym kolorze oliwkowym. Dzbanek używany, ma kilkadziesiąt lat jednak jego stan jest bardzo dobry. Drobne ryski na farbie jedynie na spodzie naczynia. Wzór z elementami wzronictwa kociewskiego został naniesniony ręcznie, współcześnie. Jest trwały i nieścieralny, znajduje się na obu stronach dzbanka. Wysokość 20 cm, pojemność 1,5l.

Emaliowany dzban

110,00 

Piękny, emaliowany dzbanek ozdobiony ręcznie w elementy wzornictwa kociewskiego. Produkt nowy, wysokość 26 cm, pojemność 2 l.

Emaliowany dzbanek

49,00 

Uroczy, czerwony emaliowany impbryk/dzbanek ręcznie ozdobiony elementami wzornictwa kociewskiego. Dzbanek nie jest nowy, ma kilkdziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – może posiadać drobne odpryski farby, ryski, rdzę. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współczesnie. Wysokość 15 cm, pojemność ok 1l. Idealny do regionalnego wystroju. Po więcej zdjęć proszę pisać na maila. Polecam !!!

Kaneczka z kociewską łąką

55,00 

Biała, emaliowana urocza kanka z ręcznie malowanym wzorem w łąkę. Naczynie nie jest nowe, pochodzi z epoki, może posiadać drobne ślady użytkowania, które dodają mu uroku. Kaneczka w pełni szczelna. Wzór został naniesiony współcześnie, jest trwały. Wysokość 18 cm, pojemność 1 l.

Kanka emaliowana 2 l

65,00 

Niebieska, emaliowana kanka  na mleko o pojemności 2 litrów. Została ręcznie pomalowana w elementy wzornictwa kociewskiego. Kanka nie jest nowa, ma kilkdziesiąt lat i nosi ślady użytkowania – może posiadać drobne odpryski farby, ryski, rdzę. Absolutnie nie przeszkadza to w użytkowaniu a naczyniu dodaje niepowtarzalnego uroku. Wzór został naniesiony współczesnie. Idealna do regionalnego wystroju. Jest szczelna, może posłużyć jako wazon czy inny ozdobny detal. Naczynie MADE IN POLAND. Po więcej zdjęć proszę pisać na maila. Wysokość 24 cm. Polecam !!!

Brak w magazynie

Kanka w maki

79,00 

Biała, emaliowana urocza kanka  z ręcznie malowanymi kwiatowymi wzorami. Naczynie nie jest nowe, pochodzi z epoki, może posiadać drobne ślady użytkowania, które dodają mu uroku. Kaneczka w pełni szczelna. Wzór został naniesiony współcześnie, jest trwały. Wysokość 24 cm, pojemność 2 l.

Kociewski dzbanek

110,00 

Piękny, emaliowany dzban na wodę z ręcznie malowanymi elementami wzornictwa kociewskiego. Naczynie jest absolutnie unikatowe. Pochodzi z epoki, nie jest nowe, posiada drobne ślady użytkowania widoczne na foto. W pełni szczelne. Wzór został naniesiony współcześnie. Jest trwały i nieścieralny. Wysokość 24 cm, pojemność 2 l.

Kociewski komplet na czerwono

190,00 

Piękny, emaliowany komplet składający się z uroczej kaneczki oraz dużego dzbanka. Naczynia made in Poland, są używane, mają po kilkadziesiąt lat jednak ich stan jest bardzo dobry. Drobne ryski na farbie jedynie na dnie dzbanka. Oba naczynia szczelne. Elementy wzornictwa kociewskiego zostały naniesione ręcznie, współcześnie. Wzór jest trwały i nieścieralny. Wymiary – kanka pojemność 1 l, wysokość 18 cm; dzbanek pojemność 3l, wsokość 29 cm.

Brak w magazynie

Lawendowy dzban

115,00 

Piękny, emaliowany dzban na wodę z ręcznie malowaną lawendą. Naczynie jest absolutnie unikatowe. Pochodzi z epoki, nie jest nowe, posiada drobne ślady użytkowania widoczne na foto. W pełni szczelne. Wzór został naniesiony współcześnie. Jest trwały i nieścieralny. Wysokość 34 cm, pojemność około 4 l.