Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kociewskie spinki do mankietów

45,00 

Ręcznie wykonane, unikatowe spinki do mankietów z kociewskim motywem. Jedyne i niepowtarzalne. Baza w kolorze srebra, rysunek stylizowany na stary, postarzony. Zapakowane w ozdobny woreczek. Średnica 15 mm. Do wyboru dwa wzory: z chabrami oraz makiem. Cena dotyczy jednej pary spinek. Po zakupie proszę o informację, który wzór wysłać. Wykonali: Bartosz Wika i Natalia Glazer.

Kociewskie spinki do mankietów

45,00 

Ręcznie wykonane, unikatowe spinki do mankietów z kociewskim motywem. Jedyne i niepowtarzalne. Baza w kolorze starego złota, rysunek stylizowany na stary, postarzony. Zapakowane w ozdobny woreczek. Średnica 15 mm. Do wyboru dwa wzory: z chabrami oraz chabrami i makiem. Cena dotyczy jednej pary spinek. Po zakupie proszę o informację, który wzór wysłać. Wykonali: Bartosz Wika i Natalia Glazer.

Kociewskie spinki do mankietów

65,00 

Ręcznie wykonane, unikatowe spinki do mankietów z kociewskim motywem. Jedyne i niepowtarzalne. Baza w kolorze starego złota, rysunek wykonany ręcznie, stylizowany na stary, postarzony. Średnica 18 mm. Spinki zapakowane w eleganckie, drewniane pudełeczko. Wykonali: Bartosz Wika i Natalia Glazer.